Za devatero horami,

mezi kopci a loukami,

leží u potůčku chaloupka,

a není to obyčejná chaloupka, 

...

je kouzelná.

1/2

Chata Rozárka v Deštném v Orlických horách je ideálním místem kdykoliv a naprosto pro kohokoliv!

 

Vyřádí se tu dospělí, děti tvořivé i zlobivé, zamilované páry prahnoucí po romantice na samotě u lesa, skupinky letitých kamarádů nebo banda digitálních nomádů.

Auta zaparkujete kousek před chatou, vytáhnete ping pong, něco dobrýho ogrilujete ve venkovním krbu a okolí prozkouámte třeba na kolách nebo pěšky. Kdo jak chce. Nezapomeňte přibalit košík na houby a bandasku na borůvky.

 

Rozárka leží v lyžařské oblasti Deštné v Orlických horách v nadmořské výšce 730 metrů pouze 1 minutu autem od Skiareálu v Deštném. Její historie nesahá ani okenicemi do minulého století, tudíž se tu nemusíte vůbec bát. Celý interiér je nově vybavený a připravený k vašemu maximálnímu pohodlí a užití. V přízemí se nachází vestavěná kuchyňská linka (lednice, mikrovlnka, trouba, sporák, myčka, varná konvice, presovač, toastovač ... a veškeré kuchyňské vybavení) jídelna, společenská místnost s otevřeným krbem,  kupou dřeva, LCD televizí, gaučem a stolním fotbálkem. Další místností je plně vybavená koupelna, chodba, lyžárna a sauna ze který můžete skočit rovnou do potůčku. Pro poseroutky je hned vedle sprcha. V patře na vás čekají dva dvoulůžkové a 2 třílužkové pokoje s vlastní koupelnou, včetně WC. V podkroví vás mile překvapí dva prostorné pokojíky s matracemi, které jsou připraveny pro všechny odvážný skřítky a raubíře. V celé chatě je připojení na internet, což Rozárku dělá skvělým místem nejen pro odpočinek ale i pro všechny, kteří pracují online. 

V letních měsících můžete přímo u chaty využít nově postavenou pergolu s grilem, pro děti pískoviště a houpačku. Dále je k dispozici venkovní ping pong a zahradní hra kroket, petang, trampolína a nebo třeba slackline (chození po laně). V letních horkých dnech je možné se osvěžit v přilehlém potůčku, který protéká kolem chaty a také můžete využít zahradní sprchu. V blízkém okolí chaty je možnost využít jízdu na tříkolkách na sjezdovce, lanový park a koňskou jízdárnu. Rozárka je také ideálním výchozím místem pro turistiku i cykloturistiku.

Ubytuj se!

Chata je ideální pro 2-4 spřátelené rodinky. Celkem se v Rozárce vyspí až 18 osob.

 

Kde hlavu složit? 

2x dvojlůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC

2x třílůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC

2x podkrovní pokoj se čtyřmi matracemi (tam to milují hlavně děti, teda skřítci!)

*k dispozici pro nejmenší postýlka, dětská jídelní stolička a nebo taky nočník :).

Hraj si!

V Rozárce se nudit rozhodně nebudete! Krom toho, že je tu plno stolních her, máme i stolní fotbálek. Venku na zahradě k dispozici ping pong, slackline (chození po laně), kroket, houpačky s prolézačkou a skluzavkou a pro nejmenší pískoviště.

 

 

Bude mi teplo? 

To víš, že jo! Teplo zajistií plynové ústřední topení, otevřený krb s dostatečnou zásobou dřeva a sklenička rumu! 

 

Nebudu mít hlad? 

Nebudeš! V chatě je plně vybavená kuchyň a když nebude chuť vařit, v pěškoblízkém okolí je spousta výborných restaurací! 

Bude pívo?

To víš, že bude. Stačí nám dát vědět a zařídíme sud i s pípou.

 

Co poblíž Rozárky najdu? 

Lyžařský areál Šerlišský Mlýn, který nabízí jízdu na tříkolkách po sjezdovce. Skiareál Deštné v Orlických horách, který nabízí jízdu na koloběžkách. V letním období je také k dispozici lanový park přímo v Deštném, který je od nás cca 2,5km. Rozárka je také ideálním výchozím místem pro pěší i cykloturistiku (doporučujeme: Rozárka-Šerlišský Mlýn-Masarykova Chata-Velká Deštá-Luisino Údolí-Rozárka...cca 4 hodiny pěšky). Možnosti koupání: v potůčku přímo u Rozárky, koupaliště Dobré, koupaliště Bystré, aquapark Kudowa Zdroj, koupaliště Hroška, koupaliště Dobruška, bazén Náchod, bazén Nové Město nad Metují, koupaliště Náchod.

Kolik zaplatím?

(1-18 osob / 4 ložnice včetně koupelen a wc + 2 podkrovní ložnice)

Konečná cena úplně se vším včetně dřeva a tý rozbitý skleničky, která určitě padne!

 

(cena zahrnuje veškeré energie včetně dřeva do krbu, vodu, ručníky, ložní povlečení a wifi)

Jediné, co je potřeba při odjezdu doplatit je poplatek dospělých osob obci 15kč za každý den, kdy jste dýchali místní vzduch :) 

  

Zimní sezona (leden - březen)   

Cena za noc 6000,- Kč (pouze týdenní pobyty)

Jarní sezona (duben - červen)

Cena za noc 5000,- Kč (3 noci a více)

Letní sezona (červenec - srpen)

Cena za noc 5000,- Kč (pouze týdenní pobyty)

Podzimní sezona (září - 20. prosince)

Cena za noc 5000,- Kč (3 noci a více)

Vánoční pobyt (20. – 28. prosince) – orientační termín, minimum 5 nocí

Cena za noc 6500,-Kč

Silvestr (27.prosinec – 2.leden) – orientační termín, minimum 5 nocí

Cena za noc 8000,-Kč

Minimální délka pobytu v mimosezoně 3 noci, v hlavní sezoně pouze týdenní pobyty.

 

Můžu vzít zvířecího parťáka?

Ano, za 100,- Kč/den 

Příjezd a odjezd?

Příjezd po 15 hodině. Odjezd do 10 hodin. V případě jiného času příjezdu nutné telefonicky kontaktovat na tel. 737 231 239

Rezervace a storno poplatky

 

Závazná rezervace bude potvrzena po zaplacení zálohy 50% z celkové ceny pobytu bankovním převodem. Doplatek za ubytování bude hrazen na základě zaslané faktury také bankovním převodem se splatností v den nástupu na chatu.

 

 

Storno poplatky ze zaplacené zálohy:

Do 30ti dnů před příjezdem 10%, 0-30 dnů před příjezdem 100%.

 

   Minimální délka pobytu jsou 2 noci.  

Napiš nám

nebo zavolej

Zarezervuj si Rozárku! 
inforozarka@gmail.com
tel: 737 231 239
Kde Rozárku najdeš? 
  • White Facebook Icon