Všechno o Rozárce

Chata Rozárka v Deštném v Orlických horách je ideálním místem kdykoliv a naprosto pro kohokoliv!

 

Vyřádí se tu dospělí, děti tvořivé i zlobivé, zamilované páry prahnoucí po romantice na samotě u lesa, skupinky letitých kamarádů nebo banda digitálních nomádů.

Auta zaparkujete kousek před chatou, lyže hodíte na ramena a za pár minut jste na svahu pěšky, autem nebo zavolaným skibusem. Dále na běžkařských trasách nebo se sáněmi v potůčku hned vedle chaloupky. No, kdo jak chce.

 

Rozárka leží v lyžařské oblasti Deštné v Orlických horách v nadmořské výšce 730 metrů pouze 1 minutu autem od Skiareálu v Deštném. Její historie nesahá ani okenicemi do minulého století, tudíž se tu nemusíte vůbec bát. Celý interiér je nově vybavený a připravený k vašemu maximálnímu pohodlí a užití. V přízemí se nachází vestavěná kuchyňská linka (lednice, mikrovlnka, trouba, sporák, myčka, varná konvice, presovač, toastovač ... a veškeré kuchyňské vybavení) jídelna, společenská místnost s otevřeným krbem,  kupou dřeva, LCD televizí, gaučem a stolním fotbálkem. Další místností je plně vybavená koupelna, chodba, lyžárna a sauna ze který můžete skočit rovnou do sněhu, potůčku. Pro poseroutky je hned vedle sprcha. V patře na vás čekají dva dvoulůžkové a 2 třílužkové pokoje s vlastní koupelnou, včetně WC. V podkroví vás mile překvapí dva prostorné pokojíky s matracemi, které jsou připraveny pro všechny odvážný skřítky a raubíře. V celé chatě je připojení na internet, což Rozárku dělá skvělým místem nejen pro odpočinek ale i pro všechny, kteří pracují online. 

 

Ubytuj se!

Chata je ideální pro 2-4 spřátelené rodinky. Celkem se v Rozárce vyspí až 18 osob.

 

Kde hlavu složit? 

2x dvojlůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC

2x třílůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC

2x podkrovní pokoj se čtyřmi matracemi (tam to milují hlavně děti, teda skřítci!)

*k dispozici pro nejmenší postýlka, dětská jídelní stolička a nebo taky nočník :).

Hraj si!

V Rozárce se nudit rozhodně nebudete! Krom toho, že je tu plno stolních her, máme i stolní fotbálek.

 

 

Bude mi teplo? 

To víš, že jo! Teplo zajistií plynové ústřední topení, otevřený krb s dostatečnou zásobou dřeva a sklenička rumu! 

 

 

Nebudu mít hlad? 

Nebudeš! V chatě je plně vybavená kuchyň a když nebude chuť vařit, v pěškoblízkém okolí je spousta výborných restaurací! 

Bude pívo?

To víš, že bude. Stačí nám dát vědět a zařídíme sud s pípou.

 

Co poblíž Rozárky najdu? 

Lyžařský areál Šerlišský Mlýn. Skiareál Deštné v Orlických horách (nejbližší sjezdovka 800m - 10 minut pěšky nebo 1 minutu atuem). Velký a moderní polský skiareál Zieleniec srovnatelný s alpskými středisky se nachází cca 3km od Rozárky. Nedaleko u chaty začínají upravené běžkařské stopy a v létě cykloturistické a turistické trasy. V letním období je také k dispozici lanový park přímo v Deštném, který je od nás cca 2,5km. Možnosti koupání: bazén Deštné v Orlických horách, koupaliště Dobré, koupaliště Bystré, aquapark Kudowa Zdroj, koupaliště Hroška, koupaliště Dobruška, bazén Náchod, bazén Nové Město nad Metují, koupaliště Náchod. Blízká lyžařská střediska: Deštné v Orlických horách, Šerlišský mlýn, pod Masarykovou chatou, Zieleniec, Deštné - Na Špičáku, Start - Deštné v Orlických horách, Čihalka - Olešnice, Kačenčina sjezdovka - Olešnice v O.h., Sedloňov, Olešnice v O.h., Orlické Záhoří - Bedřichovka, Hartman - Olešnice v O. h., Orlické Záhoří - Jadrná

Kolik zaplatím?

(1-18 osob / 4 ložnice včetně koupelen a wc + 2 podkrovní ložnice)

Konečná cena úplně se vším včetně dřeva a tý rozbitý skleničky, která určitě padne!

 

(cena zahrnuje veškeré energie včetně dřeva do krbu, vodu, ručníky, ložní povlečení a wifi)

Jediné, co je potřeba při odjezdu doplatit je poplatek dospělých osob obci 15kč za každý den, kdy jste dýchali místní vzduch :) 

Zimní sezona (leden - březen)

Cena za noc 6000,- Kč (pouze týdenní pobyty)

Jarní sezona (duben - červen)

Cena za noc 5000,- Kč (3 noci a více)

Letní sezona (červenec - srpen)

Cena za noc 5000,- Kč (pouze týdenní pobyty)

Podzimní sezona (září - 20. prosince)

Cena za noc 5000,- Kč (3 noci a více)

Vánoční pobyt  (20. – 28. prosince) – orientační termín, minimum 5 nocí

Cena za noc 6500,-Kč

Silvestr (27.prosinec – 2.leden) – orientační termín, minimum 5 nocí

Cena za noc 8000,-Kč

Minimální délka pobytu v mimosezoně 3 noci, v hlavní sezoně pouze týdenní pobyty.

Můžu vzít zvířecího parťáka?

Ano, za 100,- Kč/den 

Příjezd a odjezd?

Příjezd po 15 hodině. Odjezd do 10 hodin. V případě jiného času příjezdu nutné telefonicky kontaktovat na tel. 737 231 239

 

Rezervace a storno poplatky

 

Závazná rezervace bude potvrzena po zaplacení zálohy 50% z celkové ceny pobytu bankovním převodem. Doplatek za ubytování bude hrazen na základě zaslané faktury také bankovním převodem se splatností v den nástupu na chatu.

 

 

Storno poplatky ze zaplacené zálohy:

Do 30ti dnů před příjezdem 10%, 0-30 dnů před příjezdem 100%.